Policjanci odzyskali złoto

REKLAMA

Policjanci odzyskali złoto warte kilka tysięcy złotych. Ustalono podejrzanych paserów. Jeden z nich jest nieletni.

REKLAMA

W piątek funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce ustalili mężczyznę podejrzanego o paserstwo. Według wstępnych ustaleń miał posiadać kradzioną złotą biżuterię, którą zostawił w jednym z ostrołęckich lombardów. Policjanci odzyskali złoto, którego wartość szacuje się na 4 500 złotych. Biżuteria pochodziła z dwóch kradzieży na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Do sprawy zatrzymano także nieletniego, również podejrzanego o paserstwo. Pełnoletni podejrzany jak i nieletni przyznali się do zarzucanych czynów.

 

fot. policja

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT