Policjanci odzyskali laptop

REKLAMA

O tym, że okazja czyni złodzieja przekonał się mieszkaniec Ostrołęki, który na chwilę zostawił laptopa na klatce schodowej w jednym z bloków. Kiedy wrócił sprzętu wartego prawie 4 tys. złotych już nie było. Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali laptop.  

REKLAMA

Mówi mł. asp. Tomasz Żerański.

Mężczyzna odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT