Policja przestrzega seniorów

REKLAMA

Policjanci ostrołęckiej komendy rozmawiali  wczoraj (6 maja) z seniorami o zagrożeniach. Zwrócono uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz najczęściej występujące oszustwa.

REKLAMA

To kolejna działania policjantów na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa osób starszych.

Poinformował aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
Grupy, koła seniorów oraz parafie zainteresowane przeprowadzeniem podobnych szkoleń mogą kontaktować się z policją pod nr telefonu 29-760-16-54.

 

Fot. www.kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT