Policja podsumowuje święta

REKLAMA

Spokojnie minęły święta w powiecie ostrołęckim. Nie było poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

REKLAMA

Policja odnotowała jeden wypadek drogowy oraz 7 niegroźnych kolizji.

Zakończenie działań ,,Bezpieczny Weekend” wcale nie oznacza dla policjantów mniej pracy. Do 2 stycznia potrwa akcja ,,Bezpieczne Święta” – na drogach będzie jeszcze więcej patroli.

Mówił sierżant sztabowy Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT