Pokonać świąteczne obżarstwo – rady ostrołęckiej dietetyk

REKLAMA

Wigilijny stół przepełniony jest różnorodnymi potrawami, są smaczne, ale również w wielu przypadkach kaloryczne i ciężkostrawne. Warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, by świtę były przyjemne również dla naszego żołądka i wątroby.

REKLAMA

Mówi dietetyk Milena Romanik – Ciszkowska z sekcji higieny dzieci, młodzieży i promocji zdrowia ostrołęckiego sanepidu.

Jak się okazuje również potrawy wigilijne można nieco odchudzić.  

Niewiele trzeba, aby zachować kulinarną tradycję i jednocześnie poczuć się lekko. Co powinniśmy zrobić kiedy jednak przesadzimy z ilością spożytych dań.

Podkreśla Milena Romanik – Ciszkowska.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT