Podzielą pieniądze na kulturę

REKLAMA

Ostrołęcki ratusz ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2021 roku. Wnioski można składać do 9 lutego do godz. 16.

REKLAMA

Organizacje mogą realizować zadania w trzech kategoriach. Pierwsza to wspieranie społecznych, lokalnych inicjatyw kulturalnych i przedsięwzięć artystycznych, w tym organizacja otwartych, plenerowych imprez kulturalnych, wzbogacających ofertę kulturalną dla mieszkańców. Na ten cel przewidziano 150.000 zł. Na podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji regionalnej i narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej przeznaczono kwotę 50.000 zł. Działalność edytorska i wydawnicza popularyzująca wiedzę o dziejach Miasta i losach jego mieszkańców oraz upowszechniająca dorobek ostrołęckich twórców, zostanie wsparta również kwotą  50.000 zł.

Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej za pomocą platformy internetowej Witkac dostępnej na stronie www.witkac.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 lutego do godz. 16, a także potwierdzeni złożenia oferty w formie papierowej do Urzędu Miasta do 11 lutego 2021 r. do godz. 16.00 (decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Ostrołęki).

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Ostrołęki (pl. gen. Józefa Bema 7A, 07-410 Ostrołęka; e-mail: [email protected]).

Najczęściej zadawane pytania będą publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej w miejscu publikacji niniejszego ogłoszenia.
 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT