Podwyżki przyznali już sobie myszynieccy radni

REKLAMA

Nowy Rok, a co za tym idzie nowe możliwości, zmiany i kolejne podwyżki, które nas nie ominą. Podwyżki przyznali już sobie myszynieccy radni.

REKLAMA

Wiceprzewodniczący rady i przewodniczący komisji otrzymają za każdy udział w obradach, którym przewodniczą po 296 zł, dotychczas otrzymywali po 184 zł. Pozostałym radnym za udział w sesji rady i posiedzeniu komisji do ”kieszeni” wpadnie po 222 zł, do tej pory było to 134 zł.

Zgodnie z przyjętymi zasadami w razie uczestnictwa przez radnego w tym samym dniu w dwóch lub większej liczbie posiedzeń przysługuje tylko jedna dieta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT