PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

REKLAMA

W okresie świątecznym ostrołęccy strażacy odnotowali 11 interwencji. Ponadto do Miejskiego Stanowiska Kierowania wpłynął jeden alarm fałszywy.

REKLAMA

Trzy pożary dotyczyły budynków mieszkalnych, na szczęście w tych zdarzeniach nikt nie został ranny. Strażacy gasili również dwa pożary opon pozostawionych na poboczu drogi.

Niestety nie obyło się bez wypadków i kolizji. W pięciu zdarzeniach poszkodowane zostały 4 osoby, a jedna poniosła śmierć.

W działaniach łącznie uczestniczyły 24 zastępy straży pożarnych z terenu powiatu ostrołęckiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT