-4.5 C
Ostrołęka
środa, 29 listopada 2023 r.

Podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Przasnyszu aresztowany

REKLAMA

Decyzją sądu na 3 miesiące został aresztowany 23-latek podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego w Przasnyszu.

Do tragedii doszło 17 stycznia 2023 roku rano. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Lanos przasnyszanin na łuku drogi nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie posesji i słup energetyczny. Niestety w wyniku doznanych obrażeń ciała na miejscu śmierć poniósł 43-letni pasażer.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Przeprowadzone badanie trzeźwości kierującego wykazało, że miał około 0,5 promila alkoholu. Dodatkowo została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Sąd Rejonowy w Przasnyszu wobec podejrzanego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.
 

fot. KPP Przasnysz 

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex