Podejrzany o kradzież w aptece

REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież środków farmaceutycznych. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT