Podejrzani o rozbój zatrzymani

REKLAMA

Policjanci zatrzymali podejrzanych o rozbój.

REKLAMA

Wczoraj o godz. 22:00 dyżurny ostrołęckiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące pobicia na osiedlu Centrum. Na miejsce skierowano patrol policyjny. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy sprawcy nie tylko pobili mężczyznę, ale zabrali mu telefon komórkowy, portfel i buty. Wcześniej wszyscy pili alkohol.

Pokrzywdzony znał jednego z napastników osobiście z aresztu, z którego wyszedł dzień wcześniej. Po przeszukaniu piwnicy jednego z bloków na ul. Berlinga zatrzymano napastników. Ujawniono przy nich m.in. zrabowany telefon komórkowy. Obaj trafili do aresztu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT