Podejrzani o rozbój w rękach policji

REKLAMA

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o rozbój na ul. Powstańców w Ostrołęce. Są dobrze znani mundurowym.

REKLAMA

Sprawcy zaatakowali starszego mężczyznę obezwładniając go gazem. Ukradli mu m.in. portfel poinformował aspirant Sylwester Marczak.

Zatrzymani są w wieku 18 i 19 lat. Trafili do aresztu. Policjanci odzyskali m.in. zawartość reklamówki, którą sprawcy porzucili. Postępowanie w sprawie prowadzą funkcjonariusze ostrołęckiego wydziału kryminalnego. Za dokonanie rozboju zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT