Podejrzani o przestępczość narkotykową w areszcie

REKLAMA

Kryminalni ostrołęckiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o przestępczość narkotykową. Marihuanę, którą wprowadzali w obieg sprowadzali zza granicy.

REKLAMA

Wśród zatrzymanych osób są mieszkańcy Ostrołęki oraz gminy Biskupiec w wieku od 23 do 30 lat – poinformował sierż. sztab. Tomasz Żerański.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Sąd Rejonowy w Ostrołęce na wniosek prokuratury wobec dwóch zatrzymanych zastosował dwu i trzymiesięczny tymczasowy areszt. Natomiast wobec trzeciego  zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczenia kraju.

Nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

KJ

fot. KMP Ostrołęka

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT