PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ!!!

REKLAMA

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce organizuje zbiórkę używanych książek i czasopism. Wzbogacą one księgozbiory szkół z Ostrołęki i regionu. Mówi Iwona Mickiewicz, koordynator zbiórki.

REKLAMA

Akcja rozpocznie się 1 października i potrwa do końca roku. Książki można przynosić do czytelni Biblioteki Pedagogicznej ul. Piłsudskiego 38, od poniedziałku do piątku w godz. 8-18, w sobotę w godz. 8-15.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT