Pod Borem – wystawa w holu OCK

REKLAMA

W piątkowy wieczór  w holu OCK (15 kwietnia) odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej 'Pod Borem”. Ekspozycja prezentuje fotografie 14 autorów, uczestników ubiegłorocznego pleneru 'Ballada Kurpiowska”. Sesja z udziałem zespołu ludowego  'Pod Borem” z Zawad odbyła się w skansenie w Kadzidle.

REKLAMA

Poinformował Bogdan Białczak, kurator przedsięwzięcia.

Organizatorami pleneru byli Kurpiowski Portal Fotograficzny ekurpie.pl oraz Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT