Po raz piąty odbyły się wczoraj dożynki gminno – parafialne w gminie Olszewo – Borki (zdjęcia)

REKLAMA

Tedoroczną imprezę wójt Krzysztof Szewczyk zorganizował w Żebrach Perosach. Rozpoczęła się w południe Mszą Świętą, którą celebrował ksiądz infułat Zygmunt Żukowski.

REKLAMA

Zdaniem Krzysztofa Szewczyka dożynki to święto dziękczynne – podziękowanie za całoroczne plony, ale również integracja społeczności.

Dożynki w Żebrach Perosach zakończył pokaz sztucznych ogni.

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}zebry_d1{/gallery}

{gallery}zebry_d2{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT