Pływający pomost na plaży miejskiej

REKLAMA

Od wczoraj na Narwi – przy plaży miejskiej w Ostrołęce  pojawił się pływający pomost – poinformował Krzysztof Wojdyna z Urzędu Miasta.

REKLAMA

Jak pokazują lata ubiegłe, ciepłe, słoneczne dni, a także wieczory sprawiają, że ostrołęczanie chętnie korzystają z tego typu atrakcji. Wczoraj mimo opadów deszczu pojawili się pierwsi spacerowicze.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT