Plener rzeźbiarski w Ławach

REKLAMA

To już drugi w historii gminy Rzekuń – Plener Rzeźbiarski. Przebiega pod hasłem 'Legendy zaklęte w drewnie – od świętych patronów do bohaterów lokalnej historii’. Odbywa się w Ławach.

Plener Rzeźbiarski rozpoczął się 30 sierpnia i potrwa do 3 września. To prawdziwa gratka dla miłośników drewnianego rękodzieła. Do Ław przyjechało 8 rzeźbiarzy. Mówi Katarzyna Kossakowska, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu.

REKLAMA

Wydarzeniu towarzyszą warsztaty.

Przedsięwzięcie jest współorganizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Urząd Gminy i Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzekuniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT