Płacił za zakupy znalezioną kartą płatniczą

REKLAMA

Policjanci z Łomży zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie karty płatniczej. Przy jej użyciu 33 – latek zrobił zakupy w kilku sklepach na terenie miasta. Usłyszał już zarzuty a jego sprawą zajmie się teraz sąd. Mężczyźnie grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

 

Poinformowała Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT