Plac zabaw przy Koszarowej oddany

REKLAMA

Nowy plac zabaw wybudował ratusz w Ostrołęce na osiedlu Wojciechowice. Inwestycja kosztowała 362 tysiące złotych. Obiekt został zlokalizowany na ulicy Koszarowej, która w ostatnich latach przeszła gruntowny remont.

REKLAMA

Na ogrodzonym terenie, wyłożonym w większości elastycznym podłożem stanęły między innymi huśtawki, urządzenia wspinaczkowe, bujaki, obrotowe linarium i zestawy zabawowe. Sprzęty posiadają atesty bezpieczeństwa. W skład terenu rekreacyjnego wchodzą również urządzenia do ćwiczeń dla dorosłych, stół do gry w ping-ponga i stolik szachowy.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT