Plac budowy nowoczesnej maszyny papierniczej w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA

Dokładnie rok temu, 11 stycznia 2011r., Stora Enso komunikowała zamiar budowy nowoczesnej maszyny papierniczej  w Ostrołęce. Dziś na placu budowy trwają  zaawansowane roboty budowlane, przybywa elementów konstrukcji głównej hali maszyny,  pojawiają się ekipy wykonawcze coraz to nowych odcinków budowy. Prace budowlane toczą się zgodnie z harmonogramem a łagodna zima zapewnia dobre warunki do pracy.

REKLAMA

Maria Rochowicz ze Stora Enso Poland zaprasza na zdjęciową wycieczkę po aktualnym stanie budowy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT