Piroman w trafił do aresztu

REKLAMA

Na trzy miesiące został aresztowany 39-letni mężczyzna podejrzany o serię podpaleń na terenie powiatu ostrołęckiego w 2014 i 2015 roku. Do wniosku prokuratury rejonowej w Ostrołęce przychylił się sąd. Podejrzany wpadł w zasadzkę przygotowaną przez ostrołęckich policjantów w Siarczej Łące.

REKLAMA

Mówi st. asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej polciji.

To nie koniec sprawy. W dalszym ciągu trwają prace związane z udowodnieniem kolejnych podpaleń na terenie powiatu ostrołęckiego. Ogień strawił ponad 120 hektarów lasów państwowych i prywatnych, a straty sięgają już kwoty blisko 1,5 mln złotych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT