back to top
5.5 C
Ostrołęka
niedziela, 21 kwietnia 2024 r.

Piosenka tygodnia w Radiu Oko

REKLAMA

Piosenka tygodnia w Radiu OKO. Od poniedziałku do niedzieli o 11:35 i 16:35

RockiT – “I was made for loving you” – cover KISS

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Zespół rockowy ‘RockiT!’ powstał trzy lata temu z pasji do legendarnych utworów lat ’70 i ’80. Ich muzyka stanowi hołd dla klasyków rocka, które wciąż elektryzują słuchaczy na całym świecie. Skład zespołu składa się z doświadczonych muzyków, których energiczne wykonanie i wierność oryginalnym aranżacjom sprawiają, że każdy koncert staje się podróżą w czasie do złotych lat rockowej historii.

Wokalista zespołu, o charyzmatycznym głosie, potrafi doskonale oddać emocje i dynamikę utworów, które wykonuje. Gitarzyści przynoszą ze sobą zróżnicowane style gry, od łamiących serca solówek po potężne riffy, które przypominają o potędze rocka z minionych dekad. Sekcja rytmiczna, z solidnym basem i energiczną perkusją, tworzy solidne fundamenty dla całej muzyki.

‘RockiT!’ to zespół, który nie tylko odtwarza klasyczne utwory, ale także wciela się w nie z pasją i zaangażowaniem, sprawiając, że każdy koncert staje się niezapomnianym przeżyciem dla fanów starej dobrej rockowej muzyki. Ich repertuar obejmuje zarówno nieśmiertelne przeboje, jak i mniej znane, ale równie warte uwagi perełki z lat ’70 i ’80. Dzięki starannie dobranemu repertuarowi oraz wysokiej jakości wykonaniu, ‘RockiT!’ zyskał uznanie wśród fanów muzyki rockowej, zapewniając niezapomniane doznania muzyczne każdemu, kto wkracza w świat ich koncertów.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex