Piknik w ZS STO

REKLAMA

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce zorganizowała wczoraj (27 maja) piknik integracyjny. Impreza w tym roku miała wymiar międzynarodowy, placówka bowiem  gości 15 uczniów i 11 nauczycieli z Turcji, Słowenii, Portugalii i Szkocji.

REKLAMA

Obcokrajowy chętnie poznawali kulturę gospodarzy oraz uczyli się polskich słów.

W ramach piknikowych atrakcji przewidziano m.in. występy zespołów, gry i konkursy. Goście przygotowali  stosika, które były prezentacją ich państw i szkół.

Poinformowała Izabela Ościłowska, nauczyciel w ZS STO. Piknik został zorganizowany w ramach projektu profilaktycznego, promującego zdrowy tryb życia.

http://www.new.radiooko.pl/index.php?view=category&catid=560&option=com_joomgallery&Itemid=122

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT