Piknik Trzeźwości

REKLAMA

Dzisiaj odbędzie się pierwszy w historii Ostrołęki Piknik Trzeźwości. W ramach akcji zaplanowano bieg, który  rozpocznie się kilka minut po godz. 11. Jego trasa wiedzie ulicami Hallera, 11 Listopada, Bogusławskiego, Piłsudskiego i ponownie Hallera.

REKLAMA

Organizatorzy przewidzieli ponadto gry i konkursy z nagrodami, zabawy sportowo sprawnościowe  z udziałem samorządowców, mundurowych i ośrodków pomocy. Na Piknik Trzeźwości  zapraszają Prezydent miasta Ostrołęki, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Komenda Miejska Policji w Ostrołęce

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT