Piknik Rodzinny ZS STO

REKLAMA

Piknik Rodzinny organizowany w ramach programu profilaktycznego odbył się wczoraj (20 czerwca) w Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce. Mówi dyrektor Katarzyna Kossakowska.

REKLAMA

Impreza każdego roku organizowana jest dla społeczności szkolnej oraz mieszkańców Wojciechowic.

Piknik Rodzinny w ZS STO odbył się już po raz szósty.

mm

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT