Piknik pn. 'Zdrowy rozsądek daje radę’

REKLAMA

Uczniowie klas III i IV z ostrołęckich szkół podstawowych biorą udział w pikniku pn. 'Zdrowy rozsądek daje radę’.

REKLAMA

Impreza organizowana jest po raz drugi. Mówi Dorota Kupis, dyrektor szkoły podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce.

Piknik odbywa się w szkole podstawowej nr 6. Uczniowie rywalizują w różnych konkurencjach.

Organizowanie tegu typu przedsięwzięć jest bardzo potrzebne – podkreśla dyrektor Kupis.

Piknik 'Zdrowy rozsądek daje radę’ organizowany jest  w ramach kampanii 'Zachowaj trzeźwy umysł’.

KJ

for. Rober Causari

{gallery}piknik_sp6{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT