Piknik Militarny w Różanie – foto relacja

REKLAMA

Powiększ

Po raz trzeci w Różanie odbył się piknik militarny.
Jedną z atrakcji pikniku były mini inscenizacje batalistyczne bitwy między piechotą rosyjską a wojskami pruskimi, które zostały zaprezentowana przez Stowarzyszenie Rekonstruktorów Historycznych „Żelazny Orzeł”.

REKLAMA

Przybili mieszkańcy Różana i okolic mogli obejrzeć wystawę fotografii miasta z okresu I wojny światowej. Imprezie towarzyszył kiermasz wydawnictw historycznych oraz stoisko WKU Ostrołęka promujące służbę wojskową i służbę w Narodowych Siłach Rezerwowych.
Na zakończenie odbył się koncert Reprezentacyjnego Artystycznego Zespołu Wojska Polskiego.

zdjęcia Robert Causari

{gallery}piknik_military{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT