Pijany wjechał na chodnik

REKLAMA

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca audi zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego w Wyszkowie. Kierujący niebezpiecznie wjechał na rondo, z którego wpadł prosto na chodnik. Na szczęście w tym momencie nie było tam pieszych.

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 23-latkowi prawo jazdy. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Za przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT