Pijany kierowca zatrzymany. Komendant dziękuje mieszkańcowi powiatu

REKLAMA

Dzięki właściwej reakcji kolejny bezmyślny kierowca nie uniknie odpowiedzialności za swoje postępowanie. Mężczyzna podjechał pod sklep, wypił alkohol i próbował odjechać. Osoba postronna uniemożliwiła mu dalszą jazdę i powiadomiła policję. Komendant Miejski w Ostrołęce nadkom. Krzysztof Szymański dziękuje za odpowiednią reakcję.

REKLAMA

Do zatrzymani doszło wczoraj około godziny 18.

Poinformował asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT