Pijany kierowca zatrzymany

REKLAMA

Niestety na drogach w dalszym ciągu możemy spotkać nietrzeźwych kierowców.
 

REKLAMA

We wtorek policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo na trasie krajowej K-53. Podczas kontroli prędkości w Dylewie zauważyli jadący niebezpiecznie samochód. Mówi podkomisarz Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało u mężczyzny 2,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. W najbliższym czasie odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

Zgodnie z kodeksem karnym kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT