Pijany kierowca na drodze – interweniowała policja

REKLAMA

Do dwóch lat pozbawienia wolności i utarta prawa jazdy nawet na 10 lat grozi mężczyźnie, który prowadził auto pod wpływem alkoholu, narażając innych na utratę zdrowia lub życia. Do zdarzenia doszło w środę (10sieprnia) około godziny 13 na trasie z Ostrołęki do Zamościa.

REKLAMA

Poinformowała aspirant Bożena Piersa z KMP w Ostrołęce.
28-latek stanie przed sądem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT