Pijany kierowca i pasażer

REKLAMA

Ponad 2,6 promila alkoholu miał w organizmie kierujący oplem, pasażer blisko 3,5 promila. Niewiele brakowało by pijany kierowca potrącił dziecko wracające ze szkoły. Na szczęście jechał za nimi policjant, który użył klaksonu i ostrzegł pieszego.

REKLAMA

Mówi Sylwester Marcak oficer prasowy KMP w ostrołęce

Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.   

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT