Pijany i bez dokumentów

REKLAMA

Policjanci zatrzymali w Krobi pijanego kierowcę, który miał w organizmie ponad 3,3 promila alkoholu. Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz polisy OC.

REKLAMA

Wczoraj podczas patrolowania gminy Kadzidło policjanci z miejscowego posterunku zauważyli jadącego zygzakiem kierującego.

Poinformował aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT