Pijany 20-latek wybił szybę

REKLAMA

Pijany 20-latek wybił szybę w jednym ze sklepów na ul. Goworowskiej w Ostrołęce. Straty oszacowano na 1000 złotych.  

REKLAMA

O zdarzeniu został telefonicznie powiadomiony przez mieszkańca Ostrołęki dyżurny komendy w piątek około godz. 3:00. Na miejsce skierowano policjantów wydziału patrolowego. Szybko zatrzymali podejrzanego – 20-letniego mieszkańca Ostrołęki. Miał w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT