Pijani kierujący

REKLAMA

Dwóch pijanych kierujących zatrzymali minionej doby policjanci. Jeden samochodem osobowym spowodował kolizję i uciekł, a inny kierował koparko-ładowarką.

REKLAMA

Do pierwszego zdarzenia doszło przed godziną 15:00 w Obierwi.

Kolejny pijany kierowca został zatrzymany w Kadzidle po godz. 16.

Poinformował st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT