Pijana kobieta

REKLAMA

Mieszkanka powiatu ostrołęckiego kierowała motorowerem mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Została zatrzymana przez policjantów z Myszyńca. Do zdarzenia doszło 1 lipca.

REKLAMA

Poinformował st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Kobieta odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT