Pijana kierująca spowodowała kolizję

REKLAMA

Blisko promil alkoholu w organizmie miała kierująca renault, która czołowo zderzyła się ze skodą. Policjanci zatrzymali ostrołęczance uprawnienia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 23 października.

Poinformował st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT