Piesza pielgrzymka do Dąbrówki

REKLAMA

Już 13 września z kościoła pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Ostrołęce wyruszy kolejna piesza pielgrzymka do Dąbrówki (gmina Lelis). Pątnicy  spotkają się o godzinie 7 i  przejdą 18 kilometrów. Powrót do miasta przewidziano autokarem.

REKLAMA

Osoby, które z powodów zdrowotnych nie mogą wziąć udziału w pieszej pielgrzymce będą mogły dostać się do sanktuarium autokarem, który o godzinie 11.30 wyruszy spod fary.

Fot. http://www.fara.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT