Pierwszy stand-up w Ostrołęce

REKLAMA

W czwartek, 26 stycznia, po raz pierwszy w Ostrołęce wystąpi komik – Tobiasz Giers. Artysta pochodzi z Gleby (gmina Kadzidło), a swój talent do rozśmieszania innych odkrył na studiach. Jak sam podkreśla nie uznaje cenzury, a bawią go głównie sytuacje z życia codziennego.

REKLAMA

Będzie to pierwszy stand-up w Ostrołęce.

Podczas czwartkowego występu na scenie zaprezentują się również: Janas, komik z Radomia oraz ostrołęcki kabaret Szuje.

Spotkanie odpędzie się w  klubie Piwnica 17. Początek o godzinie 19.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT