Pierwszy historyczny mural ozdobił ściany muzeum

REKLAMA

Pierwszy z piętnastu murali, jakie mają znaleźć się na murach Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce został wczoraj ( 11 sierpnia) oficjalnie odsłonięty. Jego autorami są ostrołęccy artyści Mateusz Wróblewski i Radosław Jastrzębski. Mural nawiązuje do paktu Ribbentrop-Mołotow z 1939 roku.

REKLAMA

Podkreśla Jacek Karczewski, pełniący obowiązki dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych Ostrołęce.
Druga praca zostanie zaprezentowana we wrześniu i będzie towarzyszyła otwarciu wystawy mającej na celu upamiętnienie wybuchu II Wojny Światowej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT