Pierwsze warsztaty reportażu w Galerii Ostrołęka

REKLAMA

Kilkanaście osób wzięło udział w warsztatach reportażu, które odbyły się wczoraj (12 grudnia) w Galerii Ostrołęka. Poprowadził je Janusz Deblessem.

REKLAMA

Zajęcia prowadzone były w ramach 'Akademii Reportażu’. Projekt  skierowany jest do młodszych słuchaczy, dzięki któremu nastoletni dziennikarze amatorzy mają niepowtarzalną szansę na realizację swojej pasji oraz naukę poprzez zdobywanie doświadczenia.

Janusz Deblessem współpracuje z  Polskim Radiem od  1986 roku. Jest  dziennikarzem Polskiego Radia  RDC, twórcą 'Akademii Reportażu Radia dla Ciebie’, autorem trójkowej audycji 'Gitarą i  piórem’, a  także pomysłodawcą konkursu na  Reportaż Roku, organizowanego wspólnie przez 'Gazetę Wyborczą’ i  Program III, nagrodzonego wyróżnieniem w  kategorii Market Place of Ideas na festiwalu Prix Europa ’97 w  Berlinie. Organizował i  współtworzył znaczące koncerty piosenki poetyckiej m.in. 'Koncer Najskrytszych Marzeń’, 'Kraina Łagodności’ na  Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

{gallery}akademia_rdc{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT