Pierwsze w tym roku spotkanie czytelnicze

REKLAMA

6 grudnia w Kolorowej Szkole w Ostrołęce odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie czytelnicze w ramach kampanii 'Cała Polska czyta dzieciom’ .

REKLAMA

Program realizowany jest z udziałem dzieci niepełnosprawnych ph. 'Czytanie zbliża’ poinformowała Małgorzata Mierzejewska, koordynator regionalny kampanii 'Cała Polska czyta dzieciom’.    

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT