Pierwsze spotkanie prasowe dla mediów

REKLAMA

Wraz z rozpoczęciem pracy nowego kierownika biura prasowego Urzędu Miasta Ostrołęki Piotra Potulskiego zorganizowano dzisiaj (23 lipca) pierwsze spotkanie prasowe dla mediów połączone ze śniadaniem, które ma odbywać się cyklicznie. To odpowiedź miasta na potrzebę przekazywania informacji o bieżących problemach.

REKLAMA

Mówił prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT