Pierwsze kary za złamanie obostrzeń

REKLAMA

11 mieszkańców powiatu przasnyskiego, na podstawie Decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu zostało ukaranych karami pieniężnymi za niestosowanie się do ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w walce z epidemią wywołaną przez COVID-19.

REKLAMA

Nałożono kary pieniężne w kwocie 5, 10, 20 i 25 tys. złotych. Najwięcej – 20 i 25 tys. złotych będzie musiał zapłacić 35-letni mieszkaniec Chorzel, który  dwukrotnie złamał obowiązujące go przepisy w okresie odbywania  kwarantanny domowej.

W sumie ukarane osoby, na podstawie Decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu, muszą zapłacić kwotę 130 tys. złotych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT