Pierwsze i jedyne w Polsce Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce

REKLAMA

Pierwsze  i jedyne w Polsce  Muzeum Żołnierzy Wyklętych może powstać w starym budynku Aresztu Śledczego przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Mówi pomysłodawca projektu poseł Arkadiusz Czartowyski.

REKLAMA

Obecnie prowadzone są formalności mające na celu przekazanie budynku na rzecz miasta.

Przy okazji zapytaliśmy skąd pomysł, aby właśnie w Ostrołece powstało takie muzeum

Podkreśla poseł Czartoryski.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT