back to top
20.7 C
Ostrołęka
czwartek, 24 kwietnia 2025 r.

Pieniądze na elektrownię, modernizację kolei i muzeum

REKLAMA

Poseł na Sejm RP Arkadiusz Czartoryski podczas wczorajszej konferencji (19 grudnia) przekazał informacje dotyczące Ostrołęki w przyszłorocznym budżecie państwa. Jak podkreśla polityk, to historyczny czas dla miasta.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Projekt Elektrownia Ostrołęka C wpisuje się w rządowe plany związane z bezpieczeństwem energetycznym kraju. Kwota zapisana na inwestycję w budżecie państwa to 6 miliardów złotych.

Podkreśla poseł Arkadiusz Czartoryski.

Wczoraj również został ogłoszony przetarg na budowę obiektu. W konferencji zwołanej w tym celu w siedzibie Energa Elektrownie Ostrołęka uczestniczyli minister energii Krzysztof Tchórzewski, prezes Energa S.A. Dariusz Kaśków, prezes Enei Mirosław Kowalik, poseł Arkadiusz Czartoryski oraz przedstawiciele ostrołęckiego samorządu.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex