Pielęgniarki i położne z Ostrołęki pojechały na manifestację do stolicy

REKLAMA

Pielęgniarki i położne będą dziś protestować w Warszawie. Domagają się wzrostu wynagrodzeń o półtora tysiąca złotych w ciągu trzech lat.

REKLAMA

Według Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w manifestacji może wziąć udział nawet 10 tysięcy osób, w tym również z Ostrołęki. Dzisiaj rano do stolicy pojechał autokar z pielęgniarkami i położnymi.

Manifestacja rozpocznie się przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Pielęgniarki mają złożyć tam swoje stanowisko w sprawie podwyżek, później przejdą pod Sejm.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT