Pięć osób podejrzanych o kradzież paliwa zatrzymali policjanci z Pułtuska. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

REKLAMA

Kradzież paliwa zgłosił dyżurnemu pracownik jednej z ostrołęckich stacji paliw. Doszło do niej 12 czerwca o godzinie 22:30 poinformowała starszy sierżant Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie w Ostrołęce. Sprawą zajmuje się wydział dochodzeniowo-śledczy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT