Piąte spotkanie miłośników literatury

REKLAMA

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 13 lutego w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy  Gomulickiego 13. Tym razem motywem przewodnim będzie twórczość Małgorzaty Gutowskiej – Adamczyk i Katarzyny Enerlich.

REKLAMA

Zaprasza Grażyna Mierzejewska, z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce.

Piąte spotkanie miłośników literatury rozpocznie się kwadrans po godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT